Atena

Nasi Partnerzy

 

Netins Sp. z o.o. Netins Sp. z o.o. - Spółka jest innowatorem na rynku ubezpieczeń internetowych. Od początku swojej działalności (2008r.) Spółka ulepsza życie ubezpieczonych i ubezpieczycieli. Najmlodszym dzieckiem Netins jest polisomat24.pl - wirtualny doradca ubezpieczeniowy.
WDB S.A. WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. - jest jednym z liderów na rynku licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku i pierwszym w Polsce brokerem notowanym na giełdzie NewConnect. Wśród oferowanych przez Spółkę usług są m.in.: analizy oraz audyty, dostarczanie odpowiednio dobranych programów ubezpieczeniowych wraz z ich bieżącą obsługą. WDB pośredniczy i negocjuje warunki ubezpieczeń dla swoich klientów. Szeroki wachlarz ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych i gwarancji. WDB ma również bardzo dobre rozwiązania w zakresie ubezpieczeń osobowych i na życie. Jednym z takich rozwiązań jest wynegocjowana przez WDB oferta ubezpieczenia NNW dla uczniów i pracowników szkół.
Ager Sp. z o.o. Ager sp. z o.o. -  jest Naszym rzetelnym partnerem w zakresie zarządzania nieruchomościami na terenie powiatów : oławskiego, wrocławskiego oraz miasta Wrocław.

ATENA sp. z o.o. jest większościowym udziałowcem AGER sp. z o.o.

 

Co, gdzie, jak załatwić...

kontakt

Specjalnie dla naszyk klientów udostępniliśmy wyszukiwarkę bezpośrednich kontaktów. Wybierając odpowiednie miasto, ulicę oraz numer - system wyszuka osoby odpowiedzialne za opiekę nad danym adresem.
[ Kliknij aby przejść ]

Zgłoś awarię

awaria

Bardzo nam zależy na doskonałej obsłudze Klienta. Uruchomiliśmy specjalny moduł zgłaszania awarii przez Internet. Dzięki temu będziemy mogli zareagować jeszcze szybciej. Tak aby żyło się lepiej...
[ Kliknij aby przejść ]

Tak zarządzamy

tak zarządzamy

Twoje uwagi są dla nas bardzo cenne. Jeśli twoim zdnaiem coś wymaga udoskonalenia, należy wdrożyć nowe rozwiąznie skontaktuj się z nami.

[ Kliknij aby przejść ]

diament UE UE polisomat24.pl

Atena Sp. z o.o.
ul. Ołbińska 6
50-237 Wrocław

Netins 2012